Mámy s ručením omezeným - Projekt podporuje maminky samoživitelky v Teplicích a okolí

Kontaktujte nás: +420 606 564 821 lenkab@vivajump.cz Sledujte nás:

O projektu

Projekt podporuje maminky samoživitelky v Teplicích a okolí, které se ocitly v této nelehké životní situaci a potřebují podat pomocnou ruku - ať už v podobě různých podpůrných kurzů, pomoc s hledáním zaměstnání, hlídáním dětí atd. Zároveň je projekt napojen na komunitu "Maminko nejsi na to sama", v rámci které si pomáhají maminky vzájemně - např.darování oblečení pro děti i pro maminky apod. Věříme, že až se situace jednou vylepší, sami obdarovaní budou součástí komunity a budou moci sami pomáhat těm, kteří se ocitli ve stejné situaci, jako kdysi oni.

V rámci projektu jsou pořádány různé akce (semináře, vzdělávání, workshopy či poradenství, propojování atd.). Jsou v rámci podstránky kurzy, semináře speciálně vyznačeny a pro rodiče, zapojené do projektu jsou zdarma. U většiny aktivit bude možnost využít hlídání dětí po dobu akce.

Projekt  "MÁMY s ručením omezeným" je podpořen společností T-Mobile v rámci výzvy "Mluvme spolu 2015". Postoupil ze 106 projektů až mezi TOP 9 podpořených. Webové  stránky jsou podpořeny finančně z tohoto grantu a za jejich realizací stojí neziskové organizace VIVAjump z.s., MÁMA z.s. a FB skupinka "Maminko nejsi na to sama".

Vytvořila Pro-idea.cz